Ses, görüntü, aydınlatma ve denetim alanlarında küresel öncülerden HARMAN Professional Solutions, Martin by HARMAN VDO Atomic Bold yaratıcı LED aydınlatma aygıtını sunuyor. Bir dizi uygulamayı desteklemek için zengin işlevlere sahip VDO Atomic Bold, üstün özellikler, görünümler ve efektlerle piyasada en gelişmiş karma LED ışık kaynaklarından birisi olarak yerini alıyor.

Yüksek lümen çıkışı, gerçek tungsten emülasyonu, akıllı karşılıklı kilit mekanizmaları ve az yer kaplayan yapı, VDO Atomic Bold ışığı güçlü ve çok yönlü bir hale getiriyor. İzleyicilere yönelik yoğun bir ışık (audience blinder), flaş ışığı, yaratıcı LED piksel/yüzey (ışık demeti ve ortam ışığı) ile sahne ışığını bir araya getiren VDO Atomic Bold, aydınlatma tasarımcılarını son derece geniş uygulama olanaklarıyla donatıyor.

Işık kaynağı popüler VDO Atomic Dot modeliyle aynı kusursuz karşılıklı kilitlenme mekanizmalarına, aynı evrensel kablolamaya ve benzer görünüme sahip olsa da, çok daha büyük ve yüksek, tüm renkleri içeren LED lümen çıkışı veriyor. Tekli ışık veya geniş grup yapılandırma seçenekleri sunan sekizgen şeklinde tasarımının yanı sıra, VDO Atomic Bold ışık Martin’in patentli P3 yazılımı ve Art-Net, sACN, DMX protokolleri yoluyla aydınlatma aygıtlarının bir konsoldan, görüntü kaynağından veya her ikisinden denetlenebilmelerine imkân veriyor.

Kiralama müşterilerini ve konser, turne, televizyon programlarında çalışan set ve aydınlatma tasarımcılarını hedefleyen VDO Atomic Bold, kurumsal ve üst düzey gece kulübü aydınlatma uygulamaları için de çok uygun.

Yüksek güçlü, tüm renkleri içeren flaş (strobe)/izleyiciye dönük (blind)/yaygın (wash)/göz alıcı (eye-candy) ışık kaynağı12,000 lümen güçlü ışık ve flaş

7,500 lümen kesintisiz ışık

13 derece ışık demet açısı

27 derece alan açısı

72 LED’li piksel denetimli RGB Aura arka ışık

Kompakt yapı

Dahili güç kaynağı (100-240V)

Karma kablo yoluyla güç ve veri girişi ile geçişi (PDE sistemi)

P3, DMX, Art-Net & sACN uyumlu

Dahili arka ışıkta ve ışık demetinde pixel-FX 

Panjur kapakları, ışık yayıcılar ve lensler için ön aksesuar tutucu

Zemin sehpası olarak da kullanılabilen, çıkarılabilen çatal askı montaj parçası

Sahne aydınlatma sınırları, ışık grupları, dizileri ve yaratıcı şekiller oluşturmak için karşılıklı kilitlenen akıllı mekanizmalar

İki tip ışıkla karışıp gruplar oluşturmak için VDO Atomic Dot karşılıklı kilit mekanizmaları ile uyumlu

IP65 sınıfı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir