Roland’ın Profesyonel A/V bölümü, Roland V-1HD+ HD Video Switcher resim masasının uzaktan kumandası için V-1HD+ Remote iPad App uygulamasını sunuyor. Ünitenin üzerinde ayarlar yapmak veya ön izleme monitörüyle meşgul olmak yerine, kullanıcılar V-1HD+ Remote ile bir iPad’den çoğu işlevi gerçek zamanda denetleyebiliyorlar. 

V-1HD+ Remote sayesinde V-1HD+ sahipleri görüntüler arası geçiş, ses miksi, her görüntü yoluna atanacak görüntü efektlerini belirleme, ses yükseklik düzeylerini değiştirme, uygulanan efektlerin derecesini ayarlama, harici görüntü kaydedici başlatma, sekiz adet ön ayar belleğini kaydetme ve çağırma, çıkış görüntüsünü düzenleme, sistem ayarlarını yapma ve diğer özellikleri denetleyebiliyorlar. 

Roland V-1HD+ HD Video Switcher, şirketin V serisi çok kanallı HD resim seçme masası ürünlerinin en sonuncusu. Popüler V-1HD dört kanallı masa temel alınarak tasarlanan Roland V-1HD+ HD Video Switcher, gelişmiş görüntü geçiş uygulamaları için daha zengin özellikler sağlarken, V-1HD masayı dünya çapında kullanıcıların favorisi yapan kolay çalışma, profesyonel performans ve güçlü güvenilirliği koruyor. Çok yönlü HDMI I/O, derinlemesine denetim seçenekleri, gerekli izleme araçları ve efsanevi Roland ses kalitesiyle 14 kanallı ses miksi sunan V-1HD+, işine önem veren öykü anlatıcıları için eksiksiz bir küçük boyutlu A/V geçiş çözümü.

Canlı etkinliklerden iş konferanslarına ve eğitim kurulumlarına kadar geniş bir yelpazeye hitap eden V-1HD+, günümüzün yaratıcılarına daha fazlasını yapabilme imkânı sunuyor. Kameralar, sunum bilgisayarları, tabletler, oyun konsolları gibi çeşitli görüntü kaynaklarını karıştırmak için dört adet HDMI girişi var. Input 4 üzerinde dahili ölçeklendirme özelliği olan aygıt sayesinde kullanıcılar sorunlu görüntü kaynaklarını harici donanım olmadan otomatik olarak senkronize ve kalibre edebiliyorlar. İki bağımsız HDMI çıkışı da profesyonel yapımlarda çok yönlü çalışma için konmuş. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir